Studia podyplomowe w Szczecinie – rekrutacja trwa!

Ukończyłeś studia I stopnia albo studia magisterskie? Zastanawiasz się co dalej? Wybierz studia podyplomowe we WSAP. Już za rok będziesz miał kolejny dyplom. Będziesz bardziej atrakcyjnym pracownikiem dla pracodawców. Twoje kompetencje wzrosną. Masz szansę na awans i wyższe zarobki. Bądź bardziej konkurencyjny.

A może ukończyłeś studia kilka, kilkanaście lat temu? Inwestuj w siebie dalej! Skorzystaj z naszej oferty studiów podyplomowych i szkoleń, z pewnością znajdziesz coś interesującego i przydatnego. Rozwijaj swoje kompetencje z profesjonalistami. Studia podyplomowe to propozycja dla osób, które chcą się doskonalić, poszerzać swoje horyzonty. Rynek pracy jest dynamiczny, należy podążać za trendami, podnosić swoje kwalifikacje.

W swojej ofercie mamy ponad 20 kierunków studiów podyplomowych. Dzięki temu nasi słuchacze mogą ściśle ukierunkować swoją specjalizację. Badania wskazują, że osoby, które specjalizują się w jednym kierunku zarabiają więcej niż ich koledzy.

Dlaczego warto?

• Czesne już od 250 zł.
  • Badania wskazują, że osoby, które specjalizują się w jednym kierunku zarabiają średnio o 800 zł więcej niż ich koledzy, częściej awansują i szybciej znajdują nową pracę.
  • Studia podyplomowe we WSAP dają Ci możliwość uzyskania specjalizacji w dowolnie wybranym przez Ciebie kierunku.
  • Osoby, które mają wąską specjalizację są poszukiwani na rynku pracy.

Prowadzimy rekrutację na studia podyplomowe! Można zapisać się na jeden z naszych kierunków podyplomowych.

Skorzystaj z promocji. Sprawdź!

Studia nawet za 0 zł? To możliwe. Sprawdź jak to zrobić.