Dnia 28 kwietnia o godz. 11:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena rozpoczęły się VII Powiatowe Targi Edukacyjne w Gryficach. Przedsięwzięcie zorganizowało Starostwo Powiatowe w Gryficach – Powiatowe Centrum Marketingu, Rozwoju Gospodarczego i Integracji Europejskiej oraz Wydział Edukacji.

Targi oficjalnie otworzył gospodarz imprezy, Starosta Kazimierz Sać, który przywitał przybyłych gości, dyrektorów szkół oraz wszystkich uczniów wraz z rodzicami. Gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z bogatymi ofertami poszczególnych szkół ponadgimnazjalnych oraz uczelni wyższych.

Wielkie zainteresowanie wzbudził gość specjalny, Mistrzyni Europy z 2003 r. w piłce siatkowej, Pani Maria Liktoras. Znana sportsmenka opowiadała o sobie i zdradzała sposoby na osiągnięcie sukcesu. Miłośnicy występów artystycznych także znaleźli coś dla siebie.

Dla wszystkich zatańczyli: Zespół Tańca Ludowego z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gryficach oraz grupa taneczna Top Toys.

Wśród kilkudziesięciu wystawców nie mogło zabraknąć Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Szczecinie 🙂

Gryfice