25 Lis 2017

PODNIESIENIE KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W PRACY NA RZECZ OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI

Prowadzący:  psycholog w domu pomocy społecznej dla osób przewlekle psychicznie chorych, ukończyła psychologię stosowaną, studia podyplomowe w zakresie organizacji pomocy społecznej oraz liczne kursy i szkolenia związane z pracą na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi, przez kilka lat kierowała Działem Specjalistycznych Usług Opiekuńczych – organizowała pomoc w ramach specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, pracowała jako psycholog w domu pomocy społecznej oraz innych instytucjach, organizacjach wspierających osoby z zaburzeniami psychicznymi, posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla osób stykających się z problematyką zaburzeń.

1. Specjalistyczne usługi opiekuńcze – wsparcie dla osób z zaburzeniami psychicznymi
  2. Diagnoza potrzeb i możliwości klienta
  3. Podstawowe zasady pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.
  4. Warunki efektywnej komunikacji
  5. Kształtowanie motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań
  6. Kształtowanie nawyków celowej aktywności
  7. Prowadzenie treningu zachowań społecznych
  8. Pokonywanie trudności w pracy z klientem z zaburzeniami psychicznymi

* w przypadku opłacenia szkolenia ze środków publicznych szkolenie zwolnione jest
z podatku VAT. W innych przypadkach należy do ceny doliczyć 23% VAT.

Oświadczenie o zwolnieniu z VAT

*  10% rabatu dla każdej kolejnej osoby zgłoszonej z tej samej jednostki.

Termin: 25.11.2017r. (czwartek), godz. 9-15.

Formularz zgłoszeniowy- Podniesienie kompetencji

tel.: 796 308 486