Pieniądze można otrzymać za pośrednictwem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – dla podmiotów zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych.

Jesteś pracownikiem i chciałbyś skorzystać ze studiów dofinansowanych?

Odszukaj w Bazie Usług Rozwojowych studia Wyższej Szkoły Administracji Publicznej. Następnie poinformuj swojego pracodawcę o dostępnych we WSAP studiach z dofinansowaniem w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pamiętaj, aby móc skorzystać z dofinansowań firma w której pracujesz musi złożyć wniosek o dofinansowanie studiów podyplomowych i szkoleń u Operatora.

Operatorzy:

w powiatach: rzeszowski grodzki, rzeszowski ziemski, dębicki, leżajski, łańcucki, ropczycko-sędziszowski

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

tel: (17) 86 76 226 lub (17) 86 76 224

www.rarr.rzeszow.pl

w powiatach: krośnieński grodzki, krośnieński ziemski, jasielski, brzozowski, sanocki, leski, bieszczadzki, strzyżowski

Podkarpacka Izba Gospodarcza

tel: (13) 43 695 90 wew. 37 lub (13) 43 234 47 wew. 37

www.pigkrosno.pl

w powiatach: tarnobrzeski grodzki, tarnobrzeski ziemski, stalowowolski, mielecki, niżański, kolbuszowski

Stalowowolska Strefa Gospodarcza Sp. z o.o.

www.ststrefa.pl

Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Jeśli masz trudności – skontaktuj się  z nami. Pomożemy.

Jesteś przedsiębiorcą i zależy Ci na podnoszeniu kwalifikacji swoich i Twoich pracowników?

Złóż wniosek o dofinansowanie szkoleń i studiów podyplomowych u jednego z Operatorów i skorzystaj ze studiów podyplomowych dla Twoich pracowników.

Dofinansowanie może otrzymać firma zatrudniająca kilka osób, ale i osoba prowadząca sama jednoosobową działalność gospodarczą, która nie zatrudnia pracowników.

Chcesz wiedzieć więcej – Sprawdź

Jeśli masz trudności – skontaktuj się  z nami. Pomożemy.

Jesteś przedsiębiorcą i zależy Ci na podnoszeniu kwalifikacji swoich i Twoich pracowników?