3-dniowy proces rozwojowy dla liderów

Czas trwania: 1 moduł 6 h –  3 moduły x 6 h (3 dni)

Liczba Uczestników: min.10 osób – max 25 osób

Terminy: 17.09.2024, 24.09.2024, 1.10.2024.

Koszt:

1 moduł 1 os. 1500,00 zł
2 moduły 1 os. 2500,00 zł
3 moduły 1 os.  4000,00 zł

Cele szkoleniowe:

– przedstawienie kluczowych aspektów związanych ze współczesnym przywództwem;

– wskazanie istotnych cech współczesnego środowiska pracy, które determinują dzisiejsze przywództwo.

Prowadząca szkolenie:

Anita Gałek –  Właścicielka Moje Flow- Anita Gałek * Przewodnicząca Rady Kobiet przy Prezydencie Miasta Szczecin. “Moją pasją są ludzie, to Oni są sprawcami mojego flow. Posiadam ponad 13 lat doświadczenia w retailu. Przez wszystkie te lata miałam okazję zarządzać zespołami Pracowników, budowałam relacje z Nimi i pomiędzy Nimi. Konsekwencją było osiąganie zamierzonych wyników. Brałam czynny udział w szkoleniu i rozwijaniu kompetencji moich Współpracowników, zwłaszcza młodych kadr menedżerskich. Moje dotychczasowe doświadczenie, poparte certyfikatem trenera biznesu, pozwala mi zaproponować Państwu profesjonalne szkolenia z kompetencji miękkich oraz zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Rozwijam i badam kompetencje sprzedażowe korzystając z narzędzia FinxS®Sales Assessment.

Jestem autorką kilkudziesięciu publikacji dla Managera Farmacji oraz Farmacji Praktycznej”.

Efekty po szkoleniu:

Uczestnicy:

– są samoświadomymi liderami-  znają swoje mocne strony oraz obszary do rozwoju;

– rozumieją rolę lidera we współczesnym biznesie;

– potrafią skutecznie zarządzać różnorodnym zespołem w dynamicznie zmiennej rzeczywistości;

– posiadają umiejętność asertywnej komunikacji;

– potrafią zarządzać emocjami własnymi i członków zespołu.

Ramowy program szkolenia – wybrane zagadnienia:

MODUŁ 1 : Wprowadzenie do współczesnego przywództwa

1.  Wprowadzenie do współczesnego zarządzania:

·         charakterystyka współczesnego środowiska pracy;

·         rola lidera w zmiennej rzeczywistości;

·         efektywne style zarządzania współczesnymi zespołami.

2.  Budowanie samoświadomości:

·         autodiagnoza mocnych stron;

·         autodiagnoza obszarów rozwojowych;

·         plan rozwoju osobistego.

MODUŁ 2 :  Autorytet lidera

1.      Budowanie autorytetu lidera:

·         Komunikacja interpersonalna – kluczowe aspekty;

·         Zarządzanie relacjami i budowanie zaufania;

·         Autentyczność w przywództwie.

2.      Emocje w pracy zespołowej:

·         inteligencja emocjonalna w przywództwie;

·         zarządzanie emocjami;

·         prowadzenie trudnych rozmów z pracownikami.

MODUŁ 3 :  Must have współczesnego lidera

1.      Zwinność lidera:

·         elastyczność w przywództwie;

·         zarządzanie w zmiennej rzeczywistości.

2.      Zarządzanie różnorodnością zespołową:

·         różnorodność pokoleniowa;

·         trudne osobowości w zespole;

·         zarządzanie konfliktem w zespole.

Uczestnicy otrzymują materiały i certyfikat ukończenia szkolenia (każdy moduł osobny certyfikat)  oraz voucher promocyjny na studia podyplomowe prowadzone przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej w Szczecinie.

CENTRUM SZKOLEŃ
e-mail: szkolenia@wsap.szczecin.pl

Masz jakieś pytania? Napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą handlową
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
    Administratorem Państwa danych osobowych jest: Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie (zwaną dalej Uczelnią) z siedzibą przy ulicy Henryka Siemiradzkiego 1A, 71-331 Szczecin, NIP: 852-10-24-556, REGON: 810739617, e-mail: rektorat@wsap.szczecin.pl, numer telefonu: 796-308-468. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia postępowania rekrutacyjnego na wybrany kierunek studiów (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) oraz zapewnienia Pani/Panu dostępu do informacji o działalności Uczelni, w tym oferty dydaktycznej na podstawie dobrowolnej zgody (art. ust. 1 lit. a RODO). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, wycofania udzielonej zgody oraz wniesienia skargi do organu nadzorującego ochronę danych osobowych, to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły RODO.