„Rok akademicki 2017/2018 uważam za otwarty” – tymi słowami Rektor WSAP dr Magdalena Fiternicka – Gorzko uroczyście zainaugurowała nowy rok akademicki.

Uroczystość odbyła się w Sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego.
Były przemówienia, życzenia i list od Prezydenta RP do Rektora WSAP i naszej społeczności akademickiej.
Studenci pierwszego roku studiów licencjackich i magisterskich złożyli uroczyste ślubowanie,
a absolwenci otrzymali upragnione dyplomy i kwiaty.

Wykład inauguracyjny wygłosił minister Paweł Mucha, zastępca szefa kancelarii Prezydenta RP.

Dla WSAP to kolejny rok wyzwań. Zaczynamy kolejny rocznik studiów magisterskich. Prowadzimy zajęcia nie tylko w Szczecinie,
zatem rozwijamy się.
Rozwija się też nasza współpraca z samorządami, instytucjami administracji – jak chociażby niedawno podpisane porozumienie z ZUS – mówiła podczas uroczystości Rektor.
Wszystkim studentom, absolwentom gratulujemy i życzymy wytrwałości i dobrego czasu we WSAPie. Gościom dziękujemy za przybycie.