Ułatwienia dostępu

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie

Edit Content
OFERTA WSAP

Wystartowała kolejna edycja studiów

Zainaugurowaliśmy kolejną, VIII już edycję studiów z ochrony danych osobowych.
Grupę słuchaczy, przywitała w imieniu władz Uczelni dr Magdalena Fiternicka – Gorzko Rektor WSAP. Odnosząc się do licznie zebranych słuchaczy podkreśliła trafność podjętego przez Uczelnią w 2014 roku wyzwania, jakim była organizacja specjalności i autorskiej formy kształcenia specjalistów zarządzania bezpieczeństwem informacji, w perspektywie obecnych potrzeb administratorów w związku z RODO.
Zwracając uwagę na systematyczność i wysoką jakość kształcenia, wskazała na sukcesy absolwentów w zawodowych awansach, kompetentnych działaniach służbowych, kreatywnej biznesowej działalności doradczej i wygranych konkursach na prestiżowe stanowiska w instytucjach i organizacjach.
W uroczystości uczestniczył opiekun studiów Pan Jarosław Feliński Prezes Zarządu Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych, które jest partnerem przy organizacji studiów.
Prezes SIODO życząc słuchaczom wytrwałości, wnikliwości i skutecznego pozyskiwania wiedzy oraz umiejętności, podkreślił wartość wymagającego 218 godzinnego programu studiów. Po inauguracji realizował zajęcia kursowe zgodnie z programem studiów.