W związku z faktem, że w dniu 9 kwietnia 2020 opublikowane zostało rozporządzenie przedłużające ograniczenia w działalności uczelni, informujemy że do 26 kwietnia br. kształcenie studentów na studiach licencjackich, magisterskich i słuchaczy na studiach podyplomowych pozostaje w formie zdalnej.
Najbliższe zjazdy odbywają się zgodnie z planem. Szczegółowe informacje przekazywane są na bieżąco przez e-dziekanat.

Dziękujemy wszystkim naszym studentom i słuchaczom oraz wykładowcom za solidarność, trud i wytrwałość w realizacji dotychczas wszystkich zajęć dydaktycznych w formie online. Wierzymy,że przy wspólnym zaangażowaniu uda się nam w pełni zrealizować program kształcenia i w terminie ukończyć rok akademicki.

Życzymy zdrowia i wytrwałości!