Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach realizacji programu „Uczelnia Dostępna” możecie Państwo pobrać i korzystać z aplikacji Mobilny Student.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji został przygotowany KIOSK INFORMACYJNY, który ma na celu zwiększenie dostępności do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie realizowała projekt pn „Równość w edukacji – program wsparcia w zakresie dostępności w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Szczecinie POWER.03.05.00-00-A022/20-00 w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla studentów z niesprawnościami mających na celu wspieranie procesu ich nauczania.