JM Rektor dr Magdalena Fiternicka – Gorzko JM oraz Wojciech Domański Kanclerz Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Szczecinie mieli zaszczyt uczestniczyć dziś w Regionalnej Konferencji pt. „Wdrażanie i monitorowanie dostępności w instytucjach publicznych dla osób ze szczególnymi potrzebami” zorganizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych Odział w Szczecinie.

Organizatorom oraz Partnerom wydarzenia serdecznie gratulujemy profesjonalnej organizacji i prezentacji paneli na najwyższym poziomie! Jesteśmy przekonani, że to duży krok do poprawy dostępności w instytucjach dla osób ze szczególnymi potrzebami oraz wstęp do owocnej współpracy w tym zakresie nie tylko w aspektach architektonicznych ale również aspektach społecznych.