Miło nam poinformować, że nasza absolwentka Pani Elżbieta Michniewicz znalazła się w gronie laureatów konkursu na najlepszą pracę magisterską.
Konkurs organizował Naczelny Sąd Administracyjny.
Pani Elżbieta otrzymała wyróżnienie za pracę napisaną pod kierunkiem dr Doroty Kaczorkiewicz „Skarga kasacyjna w postępowaniu przed sądami administracyjnymi”.
Tym samym WSAP znalazła się pośród najlepszych uczelni w kraju jak Uniwersytet Warszawski, czy Uniwersytet Jagielloński.
Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali nagrody pieniężne, ponadto zwycięzcom zaproponowano publikację wybranego fragmentu pracy w Zeszytach Naukowych Sądownictwa Administracyjnego.
Dziś mieliśmy okazję do spotkania na Uczelni. Były gratulacje, kwiaty, wspólna kawa i czas na rozmowę.
Sukces naszej Absolwentki dowodzi, że jesteśmy uczelnią, która dba o wysoki poziom i jakość nauczania – mówiła podczas spotkania Rektor dr Magdalena Fiternicka – Gorzko.
Tym bardziej cieszy to wyróżnienie, że to pierwszy rocznik absolwentów studiów magisterskich WSAP – dodała Rektor.
Okazuje się, że w niewielkiej uczelni też można odnosić sukcesy.
WSAP od początku istnienia konsekwentnie dba o jakość nauczania. Nasze dyplomy cieszą się uznaniem, a absolwenci postrzegani są jako fachowcy dobrze przygotowani do podjęcia pracy i nie mają z zatrudnieniem kłopotu.
Wśród absolwentów WSAP jest wielu burmistrzów, starostów, prezesów dużych firm, czy sekretarzy miast i gmin.

Gratulujemy Pani Elżbiecie Michniewicz oraz promotor Pani dr Dorocie Kaczorkiewicz.

[supsystic-gallery id=3]