To będzie wyjątkowy rok a historii WSAP.
Po raz pierwszy bowiem naukę rozpoczynają studenci studiów magisterskich na kierunku Administracja.
Podczas inauguracji rektor WSAP dr Magdalena Fiternicka – Gorzko mówiła o wyzwaniach jakie czekają uczelnię,
Tak by być jeszcze bliżej samorządów i potrzeb administracji i ludzi w niej pracujących. Polskie prawo zmienia się nieustannie,
A my musimy przygotowywać kadry samorządowe i instytucji publicznych na funkcjonowanie w zmieniającym się świecie.

Rektor życzyła wszystkim studentom i słuchaczom pomyślności w rozpoczynającym się roku akademickim, a absolwentom, którzy odebrali dyplomy
Życzyła wielu sukcesów zawodowych.
Życzenia studentom składali także zaproszeni goście, między innymi wicewojewoda zachodniopomorski Marek Subocz i arcybiskup Andrzej Dziega.

Nowy rok akademicki 2016/2017 zainaugurowaliśmy w piątek 14 października o 17:00 w Sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego.

Foto: Ireneusz Urbaniak