Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego ze Słupska oraz Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie oficjalnie nawiązały współpracę w celu poszerzenia oferty edukacyjnej!

Wspólnie uruchomione zostaną nowe kierunki studiów podyplomowych związane z administracją publiczną i prawem, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w tych dziedzinach.

W imieniu Pomorskiej Akademii Kształcenia Zawodowego umowę podpisał Prezes, Bogdan Musznicki, natomiast Wyższą Szkołę Administracji Publicznej reprezentowała JM Rektor, dr Magdalena Fiternicka-Gorzko.

Niniejsze porozumienie stanowi doskonałą okazję dla obu instytucji do wspólnego prowadzenia innowacyjnych programów edukacyjnych, które przyczynią się do dalszego rozwoju sektora administracji publicznej oraz prawa, a także umożliwią studentom zdobycie praktycznych umiejętności niezbędnych na rynku pracy.