Ułatwienia dostępu

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie

Edit Content
OFERTA WSAP

Kurs języka polskiego:

Celem kurs języka polskiego o charakterze praktycznym jest nabycie przez uczestników podstawowych komunikacyjnych umiejętności językowych na poziomie A1. Uczestnicy kursu nabędą podstawowych umiejętności  komunikowania się w języku polskim takich jak zakup towaru w sklepie lub przedstawienie się.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 3 godziny lekcyjne w głównej siedzibie Uczelni w trybie popołudniowym lub weekendowym.

Kurs kończy się otrzymaniem zaświadczenia o uzyskanym poziomie języka polskiego wydawanym przez Wyższą Szkołę Administracyjną w Szczecinie.

Uczelnia zapewnia materiały:

  1. notatnik
  2. długopis
  3. materiały dydaktyczne

Cena kursu: 550 złotych

Zachęcamy do kontaktu:

szkolenia@wsap.szczecin.pl
tel. 796 308 486

Kurs języka polskiego:

Celem kurs języka polskiego o charakterze praktycznym jest nabycie przez uczestników podstawowych komunikacyjnych umiejętności językowych. Uczestnicy kursu nabędą podstawowych umiejętności  komunikowania się w języku polskim takich jak zakup towaru w sklepie lub przedstawienie się.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 3 godziny lekcyjne w głównej siedzibie Uczelni w trybie popołudniowym lub weekendowym.

Kurs kończy się otrzymaniem zaświadczenia o uzyskanym poziomie języka polskiego wydawanym przez Wyższą Szkołę Administracyjną w Szczecinie.

Uczelnia zapewnia materiały dydaktyczne.

Cena kursu do uzgodnienia w zależności od ilości osób zapisanych do grupy. 

Zachęcamy do kontaktu:

szkolenia@wsap.szczecin.pl
tel. 796 308 486