Już tylko 11 miesięcy zostało do wejścia w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.
Od maja 2018 każda jednostka będzie musiała zatrudniać Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
Kim jest IODO, a kim ABI? Czym się zajmują, jakie mają obowiązki? Co nakłada na nas nowe unijne prawo w tym zakresie?

Informacja i dane osobowe są dzisiaj najważniejszym produktem każdej firmy i każdego urzędu. Bez nich nie będzie ani urzędu, ani firmy.
Co zrobić by chronić dane osobowe, jak nimi zarządzać, jak przeprowadzać audyty bezpieczeństwa informacji?
O tym uczymy dzisiaj na bezpłatnym szkoleniu.
Nasz expert, wykładowca WSAP i prezes SIODO Pan Jarosław Feliński odpowiada na pytania uczestników szkolenia i rozwiewa ich wszelkie wątpliwości.

A już jesienią startuje kolejna edycja studiów podyplomowych Administrator Bezpieczeństwa Informacji / Inspektor Ochrony Danych Osobowych – studia dla chętnych kończą się egzaminem na audytora wewnętrznego TUV Nord Polska.