Nawet 80% dofinansowania do studiów podyplomowych – dla mikro, małych i średnich firm.

Pieniądze można otrzymać za pośrednictwem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – dla podmiotów zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych.

Jesteś pracownikiem i chciałbyś skorzystać ze studiów dofinansowanych?

Odszukaj w Bazie Usług Rozwojowych studia Wyższej Szkoły Administracji Publicznej. Następnie poinformuj swojego pracodawcę o dostępnych we WSAP studiach z dofinansowaniem w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pamiętaj, aby móc skorzystać z dofinansowań firma w której pracujesz musi złożyć wniosek o dofinansowanie studiów podyplomowych i szkoleń u Operatora. Dla województwa zachodniopomorskiego tę funkcję pełnią trzy instytucje – Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A lub Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Jeśli masz trudności – skontaktuj się  z nami. Pomożemy.

Jesteś przedsiębiorcą i zależy Ci na podnoszeniu kwalifikacji swoich i Twoich pracowników?

Złóż wniosek o dofinansowanie szkoleń i studiów podyplomowych u jednego z Operatorów – Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A lub Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości – i skorzystaj ze studiów podyplomowych dla Twoich pracowników.

Dofinansowanie może otrzymać firma zatrudniająca kilka osób, ale i osoba prowadząca sama jednoosobową działalność gospodarczą, która nie zatrudnia pracowników.

Źródło dofinansowań

Korzystanie z dofinansować możliwe jest dzięki środkom europejskim w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Pieniądze przeznaczone są da przedsiębiorców mikro, małych i średnich. Oznacza to, że z dofinansowania nie mogą skorzystać instytucje publiczne oraz duże przedsiębiorstwa.

Program ten umożliwia pozyskanie środków na kursy, szkolenia, studia podyplomowe i studia MBA dla swoich pracowników.

Więcej o programie: tutaj